У Костополі відбулася зустріч депутата облради від БПП Руслана Потапчука з учасниками АТО та волонтерами

Днями у приміщенні громадської приймальні партії “БПП “Солідарність” у Костопільському районі депутат обласної ради Руслан Потапчук провів зустріч із учасниками АТО та місцевими волонтерами.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань, які сьогодні турбують воїнів АТО та волонтерів, які їм допомагають. Учасники зустрічі запланували кроки, які найближчим часом будуть втілені в життя задля допомоги українським військовим.

За високу національно-свідому громадську позицію, активну волонтерську допомогу та цінний внесок у стабілізацію безпеки української державності Руслану Потапчуку вручили Подяку командування військової частини п/п В-0113.

Нагадуємо, що у місті Костопіль Рівненської області за адресою вул. Нова, 1-г, офіс 5 (2 – й поверх) продовжують свою роботу громадські приймальні районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” та депутата Рівненської обласної ради Руслана Потапчука. Особисто або за номером телефону (097) 407-43-17 можна звернутися з будь-якого питання, зокрема щодо боротьби з корупцією, діяльності чиновників, якості надання послуг, розвитку місцевого самоврядування та інших.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*