Кандидат на посаду голови ОТГ в Костопільському районі здійснює підкуп виборців

Кандидат на посаду голови Деражненської об’єднаної територіальної громади Костопільського району від ВО “Батьківщина” Микола Призванський разом з депутатом облради від цієї політичної сили 6-го грудня відвідали село Постійне, де роздавали місцевим мешканцям продовольчі пакети. Про це повідомляє прес-служба партії БПП “Солідарність”.

Як повідомив костопільський активіст Юрій Мочаєв, Микола Призванський та Ксенія Павловська роздавали продуктові пакети до складу яких входили пачка макаронів, олія, пачка цукерок, цукор і в додаток 3 квіточки.

“З цими продовольчими пайками зіштовхуюся вже давно і дуже критично до них відношуся, а ще й якщо це під вибори робиться – то взагалі… Наче б то і майдан стояв, і всі були на позиції підвищення рівня політики, так, саме політики… А тут знову ці дебільні пайки. Коли вже це закінчиться?”, – зазначив Юрій Мочаєв.

До речі, відповідно до чинного законодавства заборонено проводити передвиборчу агітацію з наданням товарів, вартість яких перевищує 5% від мінімальної заробітної плати. Як видно зі складу продуктових пакетів які роздавалися кандидатом на посаду голови ОТГ та депутатом облради їх вартість явно перевищує ту суму, яка дозволена законодавством.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*