У Рівному діткам з особливими потребами вручили новорічні подарунки

Представники партії БПП “Солідарність” з нагоди новорічних свят завітали до дітей, які виховуються в Територіальному центрі соціального обслуговування інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату міста Рівне.

Заступник рівненського міського голови, депутат міськради Сергій Васильчук, голова фракції БПП “Солідарність” у Рівнераді Богдан Гап’як, депутат міськради Андрій Кузьмич та підприємець Микола Ревчук привітали діток з особливими потребами і вручили їм солодкі подарунки.

 7

Чи не найбільше такій увазі від меценатів радіють батьки. Адже для їхніх дітей центр став другим домом.

“Наші діти люблять подарунки. Їм байдуже, що там буде – головне увага. І вони дуже раді, коли до них приходять гості. Ми задоволена, що відвідуємо цей центр. Моя дитина сюди із задоволенням ходить. Є спілкування, чудові викладачі, і, звісно, міська влада допомагає, не обділяє увагою наших дітей”, – каже Тетяна, мама одного із маленьких вихованців територіального центру соціального обслуговування інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату.

8

В свою чергу, дітки заспівали для гостей декілька різдв’яних пісень та щедрівок.

“Діти тут талановиті, поспілкувавшись з ними набираєшся щирості, світла та добра. Розуміємо, що допомагати їм морально та матеріально потрібно не раз на рік і навіть не раз на місяць, а щодня, тому використовуємо для цього кожну можливість”, – зазначив керівник фракції БПП “Солідарність” в Рівненській міській раді Богдан Гап’як.

9