У Рівному відбувся обласний турнір з армспорту серед юнаків та дівчат

Сьогодні у Рівному відбувся обласний турнір з армспорту серед юнаків та дівчат, що навчаються у закладах професійно-технічної освіти. У цій спортивній події взяли участь близько 60-ти учасників з 19 навчальних закладів. Змагання відбувалось у спортивному залі «Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну».

«Здоров’я та спорт – дуже важливі для кожного з нас, а тому я бажаю всім учасникам сил, наснаги, і, звичайно, великих досягнень, а в сьогоднішніх змаганнях – терпіння та перемог», – зазначив під час відкриття турніру один із його організаторів, депутат Рівненської міської ради від партії «БПП «Солідарність».

unnamed-2

Змагання проходили в декілька етапів: учасники змагалися в різних вагових категоріях.

unnamed-1

Загалом, не дивлячись на принципове спортивне суперництво, змагання пройшли в теплій дружній атмосфері, а переможці змагань отримали грамоти і медалі, та грошові призи від головного спонсора змагань, керівника фракції партії БПП «Солідарність» у Рівненській міській раді Богдана Гапяка.

unnamed-3

«Я завжди підтримував і буду підтримувати гарні ідеї, а особливо ті, які стосуються молоді та здорового способу життя. Приємно, що усі учасники змагань виявилися сильними, спритними і витривалими. Ви майбутнє нашої країни», – наголосив Богдан Гапяк.

unnamed