У Корці партійці вшанували Героїв Небесної Сотні

Цими днями на Рівненщині відзначають річницю «кривавих» подій під час Революції Гідності, під час якої три року тому на Майдані Незалежності загинули більше сотні українців яких назвали Небесною Сотнею.

Вчора, у місті Корець низкою заходів було вшановано пам’ять Героїв. Зокрема, відбулася поминальна молебень який провів благочинний району УПЦ КП отець Іван Мацинканич.

У цей же день в місцевому музеї було презентовано фотовиставку «Люди свободи», під час якої присутні ознайомилися з матеріалами фотовиставки та висловили свої власні враження у книзі відгуків.

2

«Сьогоднішній день, це пам’ять про тих, хто не повернувся додому з Майдану. Ці люди віддали найцінніше, що в них було, заради нас із вами, заради щасливого майбутнього наших дітей. А таке не забувається…Сучасні Герої України завжди житимуть в наших серцях», – зазначив голова Корецької районної організації партії «БПП «Солідарність», депутат Корецької міськради Василь Олашин.

6

Акивну участь у всіх заходах до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні у Корці взяли депутати міської та районної рад від партії «БПП «Солідарність», а також представники громадських організацій та учасники Революції Гідності.