У Вараші відбулися змагання «Сімейні перегони. Велика сім’я»

У Вараші на Рівненщині відбувся IІ-й тур міської спортивної гри «Сімейні перегони. Велика сім’я». Змагання проходили за підтримки народного депутата України фракції партії «Блок Петра Порошенка» Василя Яніцького.

Програма проведення включала 4 естафети – «Шофер», «Хокей», «Фітбол», «Бобслей». Участь у заході прийняло сім родин – Анцибор, Базан, Гавришкевич, Денеги, Сагури, Чемпіки, Чміль.

2

За результатами змагань переможцями стала сім’я Гавришкевич, ІІ місце – у родини Денеги, треті – сім’я Сагури. Сім’я – переможець здобула право презентувати місто на обласних фінальних змаганнях 26 лютого 2017 року в м.Сарни.

4

Призери спортивної гри нагороджені кубки і грамотами від комітету з фізичної культури і спорту. Окрім того, всі учасники змагань отримали солодкі подарунки від благодійного фонду Василя Яніцького «Наш край».