У Рівному молодь навчалася орієнтуватися в політичних ідеологіях

Як розбиратися в політичних орієнтаціях обговорили у Рівному під час першого засідання Міжрегіональної школи помічника депутата започаткованої Рівненською територіальною організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Спікером першого семінару став рівненський журналіст, один із засновників об’єднання проактивних людей СД – платформа Максим Безека.

unnamed-1

Максим Безека розповів хто такі праві та ліві, які політичні ідеології існують та як орієнтуватися у політичному просторі. Заняття проходило у різноманітних формах: тезового опису, гри-моделювання та групової роботи.

«Дякую Максиму за те, що допоміг, а скоріше навчив розбиратися з цими лівими-правими. Прекрасні емоції: втома і радість. Дякую хто був, чекаємо на наступних семінарах тих, хто не дійшов чи не доїхав», – зауважила координатор молодіжного крила Рівненської ТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Юлія Мініч.

unnamed-2

Нагадаємо, що учасників «Міжрегіональної школи помічника депутата» упродовж двох місяців очікують близько 10 семінарів. Спікерами будуть народні депутати України, депутати місцевих рад, громадсько-політичні діячі, представники міської ради, обласної адміністрації. Вони розповідатимуть про діяльність органів самоврядування та усі аспекти діяльності помічника депутата.

Наприкінці проекту для учасників «Міжрегіональної школи помічника депутата» проведуть екскурсію у Верховній Раді.