Олександр Дехтярчук хоче зробити з Дубно місто троянд

Народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Дехтярчук по завершенні пленарного засідання у Верховній Раді України обіцяє розпочати висаджувати троянди у місті Дубно на Рівненщині.

«Хочу разом з громадськими активістами посадити, троянди повернути в місто Дубно. Це буде перших 200 кущів троянд, які ми хочемо висадити на вулицях Дубна, придбані за мої власні особисті кошти. Це ще одна моя обіцянка, яку я хочу реалізувати.

На цю ідею мене наштовхнуло маленьке селище у Полтавській області – Нові Санжари, в якому на 8 тисяч мешканців – 16 тисяч троянд. Мене вони просто вразили. Я подумав, що з чогось треба починати. І вирішив починати з себе», – повідомив нардеп у коментарі Радіо-Трек.

Олександр Дехтярчук обіцяє садити троянди темно-вишневого кольору, бо, пояснює, вони стійкі до хвороб. Де їх краще купити, ще не вирішив. Втім, має контакти квітникарів з Полтавщини, які готові їх поставити. Також має пропозицію з поставки троянд з Вінниці. Депутат каже, що буде обирати, у кого квіти будуть якісніші.

Також Олександр Дехтярчук закликає долучитися до ідеї з перетворення Дубна на місто троянд місцевих бізнесменів і висадити троянди біля своїх магазинів та офісів.