Цьогоріч для ремонту доріг Полісся на Рівненщині виділено більше 72 мільйонів гривень

На реконструкцію та ремонт поліських доріг на Рівненщині уряд цьогоріч виділяє більше 72 мільйонів гривень. Народний депутат України, член фракціі «Блок Петра Порошенка» Василь Яніцький доклав значних зусиль, щоб до державної програми увійшли дороги місцевого значення.

Рівненське Полісся отримає кошти для ремонту 7 ділянок доріг місцевого значення .

Аби ця програма не перетворилася на черговий дерибан державних грошей, Василь Яніцький ініціював проведення наради у Рівненській службі автомобільних доріг, яка відбулася днями за участю переможців тендерів на виконання робіт.

Парламентар у ході зустрічі познайомився з керівниками будівельних організацій, наявністю в них матеріально – технічної бази та обладнання, працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, наявністю документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів.

«Для проведення дорожніх робіт залучено на конкурсній основі організації, які мають досвід, значну виробничу базу та використовують сучасні матеріали й технології. Ремонт повинен бути проведений в першу чергу якісно та у встановлені терміни.  Крім того, виконання робіт на дорогах області, а особливо у північних районах має велике значення для зростання економічного та культурного потенціалу Рівненщини. І наостанок, запам’ятайте, що особисто контролюватиму даний процес. Жодної державної копійки я не дозволю «закопати в землю», – зазначив Василь Яніцький.