Василь Яніцький ініціює на Рівненщині проект “Рівні дороги”

Проблема незадовільної якості доріг у Рівненськой області може бути вирішена найближчим часом, але для цього потрібна допомога громадськості. Про це повідомив народний депутат України, член фракції Блоку Петра Порошенка Василь Яніцький.

“Держава виділила значне фінансування, та ці кошти можуть «розпилити» по власним кишеням підрядники. В важливому питанні поліпшення стану доріг моя точка зору повністю співпадає із поглядами фахівців транспортного сполучення. Для виправлення ситуації необхідно займатися кардинальними заходами і приймати кардинальні рішення. Тому варто ще більше посилити контроль за підрядниками, перевіряти не тільки технологічність і якість виконання робіт, а й матеріали, які вони застосовують. Безперечно, без втручання громадськості контроль за роботою переможців тендерів буде неповноцінним”, – повідомив нардеп.

За словами Василя Яніцького він надихнувшись ініціативою «УкрЯма», пропонує втілити їхню основну ідею на Рівненщині.

“Для цього потрібно зібрати максимальну кількість зацікавлених активістів. Зі свого боку, готовий забезпечити громадські організації та активістів усією необхідною підтримкою, в тому числі матеріальною”, – розповів Василь Яніцький.

Народний обранець переконаний, що проект «Рівні дороги» дозволить проконтролювати фірми-підрядники і зробити їх роботу максимально ефективною.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*