До Всесвітнього Дня донора у Рівному здали кров для дітей, які її потребують

З ініціативи голови Рівненської обласної державної адміністрації, депутата Рівнеради від партії “БПП “Солідарність” Олексія Муляренка сьогодні в Рівному відбулася акція “Здай кров – врятуй дитяче життя”.

Участь в акції окрім Олексія Муляренка взяли перший заступник голови Рівненської обласної ради, депутат від “БПП “Солідарність” Олександр Корнійчук, депутат міськради від партії “БПП “Солідарність” Андрій Кузьмич, рівненські рятувальники, партійці Рівненської ТО партії “БПП “Солідарність”, які здали кров для двох діток – Владислава Кур’яти із Гощі та Давида Острійчука зі Здолбунова, у яких наразі гостра потреба в донорській крові.

1

До речі, продуктові набори які вручають усім донорам після здачі крові учасниками акції було передано в онкогематологічне відділення дитячої обласної лікарні.

4

“Якщо Ви здорові, але ще не є донором, не зволікайте ні секунди і приєднуйтесь до цієї важливої та благородної справи. Бути донором це не тільки престижно, але й корисно для Вашого здоров’я”, – наголосив ініціатор акції Олексій Муляренко.

2