На Рівненщині партійці проводять літні толоки

У Радивилові та  Гощі на Рівненщині силами членів та прихильників партії “БПП “Солідарність” було проведено літні толоки.

За словами голови Радивилівської райорганізації партії “БПП “Солідарність” Миколи Братащука місцеві партійці взяли участь в оформленні квітників у міському парку імені Тараса Шевченка.

“Квіти завжди відігравали важливу роль в житті людей. Вони асоціюються з любов’ю, радістю, гарним настроєм і бадьорістю. Тому, ми вирішили впорядкувати одне із найулюбленіших місць відпочинку радивилівчан – місцевий парк. Окрім того, наша акція має під собою і екологічне підгрунтя, адже квіти сприяють очищенню і оздоровленню повітря, наповнюючи його киснем, тонким і ніжним ароматом”, – розповів Микола Братащук.

radyvyliv radyvyliv1

А в Гощі місцевою організацією партії “БПП “Солідарність” проведено прибирання території довкола садиби Валевських – місцевої історичної пам’ятки.

“В свій час графи Валевські були власниками нашого містечка. У пам’ять про них, історія залишила для нащадків в чарівному місцевому парку садибу англійського типу. Вона вже давно потребує реставрації приміщення, а сама територія навколо будинку занепадає і заростає чагарником. Звичайно, ми не можемо повернути цій території колишню велич і красу, однак якщо кожен мешканець не буде байдужим до того, що тут відбувається, і допомагатиме підтримувати хоч елементарний порядок то є шанс як не на примноження, то хоч на збереження історичної спадщини для наших нащадків”, – зазначив депутат Гощанської районної ради від партії “БПП “Солідарність”, голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук.

goscha1