У Рівному знавці Конституції України змагалися на турнірі з брейн – рингу

1 липня у Рівному відбувся турнір з брейнг – рингу, який був присвячений Дню Конституції України. Організаторами змагань виступила Рівненська територіальна організація партії “БПП “Солідарність”.

Показати свої знання з Основного Закону та позмагатися за головний приз — поїздку на екскурсію до Верховної ради України — зібралися учасники чотирьох рівненських команд. Серед них “Колодязь і маятник”, “Crazy Man Face”, “IQM” та “Shamshik&Co”.

dsc_4112

 Координатор молодіжного крила Рівненської територіальної організації партії “БПП “Солідарність” Юлія Беднарчик, привітала учасників гри із початком турніру, а також побажала усім цікавої та насиченої гри. Під час турніру, всі гравці достойно змагалися, відповідаючи на цікаві питання, що стосуються Конституції України.

dsc_4111

В результаті змагань переможцями турніру та володарями головного призу стала команда “Колодязь і маятник” на яку незабаром чекатиме захоплююча та надзвичайно цікава екскурсія до українського парламенту.

dsc_4154

Юлія Беднарчик подякувала за участь у “Брейн — ринзі” усім учасникам гри, при цьому наголосивши, що всі вони є достойними знавцями Конституції рідної держави. Всі команди у нагороди отримали пам’ятні дипломи.