У Рівному шукали ефективні методи співпраці між владою та громадськістю

11 липня в Рівному відбувся регіональний форум «Синергія влади і громади – можлива?/!», під час якого депутати Рівненської міської ради, їхні помічники, політологи, соціологи, представники ГО, активні громадяни та ЗМІ шукали ефективні методи взаємодії.

Участь у роботі Форуму взяв Cекретар Рівненської міської ради, депутат від партії “БПП “Солідарність” Сергій Паладійчук.

Одним із обговорених питань під час форуму стало звітування міських обранців та їх безпосередня робота на окрузі.

«Я проти того, що зрівнювати всіх депутатів. Уже неодноразово звертався до громадських організацій з проханням розробити систему показників, за якою можна оцінювати роботу депутатів місцевих рад. Якщо посадовець добре виконує свою роботу – його треба хвалити. Якщо ж погано, то про це теж треба говорити. Але не зрівнювати всіх депутатів, що всі погані. Можу сказати, що нині працює одна з найбільш професійних каденцій міської ради», – зазначив Сергій Паладійчук.

dsc_0142-1

В свою чергу ще один представник у міськраді від партії “БПП “Солідарність” Людмила Туровська зауважили, що часто депутати у звітах пишуть про відремонтовані дороги чи виконані інші роботи. Тоді ж, як більш доцільно писати, що депутат сприяв асфальтуванню дороги чи інше формулювання, що свідчить про його участь у цій справі.

dsc_0112

Під час заходу в рамках проекту «Активна Громада: право вибору» відбулося представлення результатів дослідження Інституту «Республіка» щодо звітування депутатів місцевих рад (всеукраїнський та місцевий розріз). З 42-х депутатів Рівненської міськради 37 прозвітували про свою діяльність перед виборцями, відповідно – 88%. Фракція партії “БПП “Солідарність” прозвітувала у повному складі.

Учасники Форуму залишили позитивні відгуки про формат заходу, можливість почути думки депутатів, взяти участь в дискусії і що подібні заходи необхідно проводити і надалі.