У Рівненському районі може з’явитися потужна ОТГ

Днями в селі Олександрія Рівненського району, що на Рівненщині відбулася нарада, щодо утворення об’єднаної територіальної громади. Консультації з правових питань надавав член ради територіальної організації  «БПП «Солідарність», експерт Офісу реформ у Рівненській області Василь Курилас, який розповів присутнім про перспективний план розвитку територій, як він створювався, і що лежить в його основі.

Водночас Василь Курилас повідомив які кроки необхідно зробити найближчим часом, аби ще цьогоріч встигнути утворити громаду.

В той же час в Олександрії люди мають власне бачення створення ОТГ. Там побоюються об’єднуватись зі слабшими селами, мовляв вони можуть гальмувати процес розвитку.

otg1

«Як людина, яка брала участь в процесі створення вже не однієї об’єднаної територіальної громади хочу порекомендувати Вам об’єднатися в потужну громаду, та долати усі труднощі спільно. Тільки разом Ви зможете досягти бажаного результату, і забезпечити добробут мешканців Ваших населених пунктів», – наголосив Василь Курилас.