В Рівному депутати всіх скликань міськради змагатимуться на шаховому турнірі

20 липня, в Рівному до Міжнародного дня шахів відбудеться турнір серед депутатів всіх каденцій Рівнеради з шахів. З ініціативою проведення змагань виступив Секретар Рівненської міськради, депутат від партії “БПП “Солідарність” Сергій Паладійчук.

“Протягом Незалежності України до Рівнеради обиралися люди, які в ті чи інші періоди визначали роботу міської ради та розвиток міста в цілому. Я вважаю за потрібне налагодити контакт з депутатами попередніх каденцій для того, щоб підкреслити спадковість і мати можливість в процесі періодичного спілкування розуміти яких помилок варто уникати і які завдання варто в першу чергу вирішувати”, – зазначив Секретар міськради.

За словами Сергія Паладійчука саме шаховий турнір і може стати першим кроком у напрямку відновлення комунікації депутатів попередніх скликань.

“Окрім того, вважаю правильним створити спільноту депутатів Рівнеради всіх каденцій. Переконаний, що такий крок допоможе Рівному створити команду, яка допоможе забезпечити поступальний розвиток нашого чудового міста”, – наголосив Сергій Паладійчук.

Шаховий турнір відбудеться в четвер, 20 липня, о 17:00 год., у сесійній залі Рівнеради (вул.Поштова, 2).