В Острозькому районі можуть встановити пункт габаритно-вагового контролю

Відповідне клопотання про встановлення стаціонарного пункту габаритно-вагового контролю в с. Вельбівно до керівництва області та служби автодоріг Рівненщини подав депутат Рівненської обласної ради від БПП Віталій Ундір.

«У 2016 році Служба автомобільних доріг, реагуючи на численні звернення, провела капітальний ремонт дороги Р-05 на відрізку Острог-Вельбівно. В цьому році розпочато роботи щодо капітального ремонту дороги Рівне-Тучин-Гоща – «Р-05» на відрізку Вельбівно-Гоща. Однак, турбує той факт, що більшість транзитних транспортних засобів порушують встановлені допустимі норми щодо ваги вантажу та транспортного засобу в цілому, що призводить до швидкого руйнування вже відремонтованого дорожнього покриття. Тому, прошу Вас терміново розглянути дане звернення щодо встановлення стаціонарного пункту габаритно-вагового контролю в с. Вельбівно», – йдеться у зверненні

Нагадаємо, що на черговій сесії Острозької міської ради депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України та Рівненської обласної державної адміністрації щодо організації габаритно-вагового контролю на в’їздах у м. Острог.

111111