Василь Курилас: “Велике Рівне” – це перспективний шлях, від якого виграють усі

Прийняття законопроекту за №6466 є актуальним тому, що це дозволить розблокувати процес об’єднання міста Рівне з  навколишніми сільськими радами у форматі “Великого Рівного”. Про це в ефірі телеканалу РТБ заявив консультант з правових питань “Офісу реформ” Рівненського РВ АМУ, член Ради територіальної організації партії “БПП “Солідарність” Василь Курилас.

“Вважаю, що таке об’єднання є логічним і взаємовигідним для всіх. Така модель об’єднання дасть можливість навколишнім сільським радам вирішити проблемні питання, зокрема, освіти, охорони здоров’я, розвитку інфраструктури, транспорту.

Окрім того, формат “Великого Рівного” – перспективний шлях. Від цього виграють усі – в першу чергу громада, яка проживає на цій території, а в майбутньому уся область. І таке об’єднання потрібно робити якнайшвидше. Однак, це має робитися на добровільних засадах”, – повідомив Василь Курилас.

За словами Василя Куриласа якщо міський голова Рівного, депутати міської ради, сільські голови і всі громади дійдуть такого розуміння, що разом жити вигідніше, то Рівне може стати одним із перших в Україні, навколо якого об’єднаються навколишні населені пункти.

“Головне наразі не втратити час і можливості. Як приклад, можу навести сусідні обласні центри Луцьк і Житомир, які вже не мають змоги далі розвиватись, бо їх з усіх сторін “затиснули” сільські об’єднані територіальні громади”, – зауважив експерт.