Олександр Дехтярчук залучив для потреб громад Рівненщини додаткових 10 мільйонів гривень

Кабінет міністрів України погодив виділення чергової субвенції на соціально-економічний розвиток територій. Для потреб громад південних районів Рівненщини за пропозиціями народного депутата України від БПП Олександра Дехтярчука спрямовано ще 10 мільйонів гривень.

Завдяки цьому в Здолбунівському районі буде здійснено капітальний ремонт дитячих садочків в селі Івачків та смт Мізоч, та збудовано котельню в тому ж Івачкові.

У Радивилівській міській ОТГ відремонтують дитсадок №1 “Сонечко” та зроблять капітальний ремонт тротуарів вулиць Паркова та Почаївська.

Демидівський район зможе здійснити реконструкцію вуличного освітлення в селі Ільпибоки та ремонт будівлі Княгининської ЗОШ.

Об’єднана територіальна громада села Боремель завдяки нардепу проведе реконструкцію місцевого НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-колегіум”.

А у рідному для Олександра Дехтярчука Дубенському районі зможуть відремонтувати вулицю Зелену в селі Озеряни, провести реконструкцію вуличного освітлення з застосуванням енергозберігаючих технологій в селі Дитиничі, відремонтувати дах в Рачинській ЗОШ І-ІІІ ступенів та зробити ремонт будівлі “Княгенинської ЗОШ І-ІІІ ступенів”.

“При розподілі коштів перш за все враховувалася думка і пропозиції громад районів нашого виборчого округу. Наразі важливо, щоб усі ці кошти використовувалися прозоро, ефективно і з найбільшою користю. А тому, я особисто і моя команда контролюватимемо цей процес.

Впевнений, що разом нам вдасться використати ці кошти з максимальною ефективністю на благо наших громад!”, – повідомив Олександр Дехтярчук.

dbut dbut1