Проблеми гендерної рівності в політиці обговорили у Рівному

Сьогодні, 27 липня у Рівному відбувся круглий стіл на тему “Включення проблеми гендерної рівності до дискурсу політичної еліти Рівненщини”, організатором якого виступила громадська організація “Центр суспільних дій “Сівітас”.

Участь в заході взяли місцеві політики, науковці та громадські активісти.

2

“Жінки в політиці та прийнятті рішень на державному і регіональному рівнях в сучасних умовах є не просто примхою, а вимогою часу. Переконана, що жінки в цьому напрямку можуть досягти, якщо не більше, то точно не менше ніж чоловіки.

Руйнуючи стереотипи, незалежна платформа жіночого крила нашої партії сприятиме розвитку жіночого лідерства в Рівному та області, ми лобіюватимемо внутрішньопартійні реформи та працюватимемо над забезпеченням рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у виборчих процесах. Саме тому, ми не вагаючись підписали Меморандум щодо дотримання законодавства про гендерну рівність політичними партіями”, – зазначила під час заходу координатор жіночого крила Рівненської територіальної організації партії “БПП “Солідарність” Тетяна Мельник.

3

Учасники засідання вирішили підготувати пропозиції та рекомендації щодо впровадження осередками політичних партій у свою роботу норм гендерного законодавства та рекомендувати їм дотримуватися цих норм під час висування кандидатів до виборних органів новостворених об’єднаних територіальних громад.

4