В Дубровиці вимагають перевірити законність роботи гральних закладів

Партійці Дубровицької районної організації “БПП “Солідарність” спробували з’ясувати, на якій підставі в їхньому місті працюють лотерейні заклади “Спортлото”, “Золота підкова” та “Лото-Маркет”, під якими насправді ховаються банальні ігрові автомати.

За словами активістів їм вдалося зафіксувати фото та відео підтвердження наявності та робочого процесу ігрових залів. А тому, зважаючи на беззаперечні докази звернулися до компетентних органів, в тому числі і прокуратури з вимогою припинити діяльність в місті “незаконних” ігрових залів, а також притягнути до відповідальності окремих місцевих посадовців, які проявляють бездіяльність у припиненні порушення законодавства.

cfcfcfcfcf cfccfcfcccuku

“Ми вимагаємо від керівництва правоохоронних органів та місцевої влади навести нарешті лад з цими так званими “лотереями”, адже в Україні ігровий бізнес поза правовим полем. Окрім того, гральні автомати вже зламали не одну долю, а подекуди цим захоплюються і неповнолітні, що є небезпечною тенденцією”, – зазначив член Дубровицької райорганізації “БПП “Солідарність” Віталій Мирко.

cffcvaappr 333c333