За сприяння Василя Яніцького в Дубровицькому районі відремонтували сільський клуб

У липні 2014 року у селі Зелень Дубровицького району сільський клуб закрили через аварійний стан даху. Через декілька місяців розпочали ремонт за кошти сільського бюджету Сварицевицької сільради, виділивши на це понад 180 тисяч гривень.

На початку 2017 року стало зрозуміло, що власних коштів для завершення ремонту не вистачить, отож представники громади звернулися до народного депутата України від фракції БПП Василя Яніцького з проханням посприяти у виділенні коштів із держбюджету. За клопотанням депутата, адресною субвенцією у сільраду було направлено 113 тисяч гривень.

club1

Зовнішнє оновлення закладу навело громаду на думку, що слід і в приміщенні клубу зробити ремонт. Власними силами та спільними коштами, селяни демонтували стару підлогу й постелили нову, оновили штукатурку, пофарбували.

club2

А днями, відкриття клубу для місцевих мешканців стало справжнім святом – зала на 120 глядачів була забита вщент, не було жодного вільного, навіть стоячого місця. Концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності села, показав, що тут багато талановитих дорослих та дітей, яким потрібен цей осередок культури для розвитку їх творчих здібностей, проведення масових заходів та молодіжних дискотек.

club3