За зверненням нардепа Василя Яніцького Кабмін виділив 10 мільйонів гривень на північні райони Рівненщини

10 мільйонів гривень державної субвенції виділив Кабінет Міністрів на розвиток об’єктів соціально-економічної сфери у 155-му виборчому окрузі народного депутата України від фракції БПП Василя Яніцького.

Василь Яніцький постійно перебуває на своєму окрузі з робочими візитами, в тому числі відвідує і об’єкти, які потребують коштів на проведення реконструкції та капітального ремонту. Зважаючи на це, народний депутат звернувся до Прем’єр-міністра України щодо виділення фінансової підтримки районам 155-го виборчого округу за програмою соціально-економічного розвитку окремих територій. Відтак, до переліку об’єктів, що фінансуються у 2017-му за рахунок субвенції з держбюджету включено ряд об’єктів Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського районів та міста Вараш.

1 2 3 4

У Володимирецькому районі який отримав 1 мільйон 319 тисяч гривень, за рахунок цих коштів буде зроблено капітальний ремонт покрівель Кідрівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ”, Каноницької ЗОШ та Більськовільського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ”.

На Дубровицький район виділено 2 мільйона 148 тисяч гривень які підуть на будівництво спортивно-оздоровчого комплексу в місті Дубровиця, реконструкцію будівель Дубровицького НВК “Ліцей І-ІІІст.”, капітальний ремонт Берестівського НВК – ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, капітальний ремонт неврологічного відділення КЗОЗ “Дубровицька ЦРЛ”, капітальний ремонт Залузького НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” та капітальний ремонт Осівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ”.

У Зарічненському районі 2 мільйони 828 тисяч гривень цьогоріч підуть на будівництво стадіону в смт Зарічне, будівництво культурно – спортивно комплексу у селі Бродниця, капітальний ремонт системи опалення Борівської ЗОШ І-ІІІ ст., капітальний ремонт системи опалення в Мутвицькій ЗОШ І-ІІІ ст., реконструкцію актової зали Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., та будівництво спортивного майданчика для міні – футболу в смт Зарічне.

Рокитнівський район отримаючи 2 мільйони 599 тисяч гривень здійснить капітальний ремонт доріг в селах Остки та Березове, капітальний ремонт дорожнього покриття в смт Томашгород, капітальний ремонт будівлі Масевицького ДНЗ “Сонечко”, капітальний ремонт будівлі Кисорицького ДНЗ “Дзвіночок” та капітальний ремонт будівлі ДНЗ “Барвінок” в селі Карпилівка.

А у місті Вараш за кошти у сумі 1 мільйон 104 тисячі гривень збудують спортивний майданчик для міні-футболу, зроблять капітальний ремонт Вараської ЗОШ І-ІІІ ст., та капітальний ремонт будинку Перемоги, 5.