Депутати Рівнеради від БПП звітують найкраще

Депутати фракції “БПП” Солідарність” в Рівненській міській раді звітують найкраще та висвітлюють у звітах повну інформацію. Такі дані оприлюднені Громадянською мережею “Опора” на основі аналізу звітів місцевих депутатів.

За словами представників “Опори” звіт депутата не є довільним. У ньому депутат повинен вказувати п’ять обов’язкових пунктів – відомості: 1) про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано; 2) про його роботу у виборчому окрузі; 3) про прийняті радою та її органами рішення, про хід їх виконання (рішення ініційовані депутатом); 4) про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів; 5) доручень виборців свого виборчого округу.

Отже, відповідно до аналізу “Опори” серед 42-ох депутатів, Рівненська міська рада має лише вісьмох, хто у своїх річних звітах висвітлили усі вищевказані п’ять пунктів, троє з яких представляють фракцію “БПП “Солідарність” (Олексій Муляренко, Людмила Туровська та Анатолій Чугуєвець), що відповідно є найкращим показником з усіх фракцій присутніх в Рівнераді.