Василь Яніцький привітав земляків із днем селища Зарічне

На свято Успіння Пресвятої Богородиці, привітати свою зарічненську родину з Храмом та Днем селища приїхав народний депутат України фракції “Блок Петра Порошенка” Василь Яніцький. Він побажав землякам здоров’я й достатку, щастя й злагоди, побільше дитячого сміху та миру неньці-Україні – як запоруці щасливого майбутнього кожного українця.

Василь Яніцький наголосив, що його працьовиті й добрі земляки своєю добросовісною працею творять власний добробут, роблять своє містечко гарнішим та комфортнішим для проживання, а також вносять свою лепту в розквіт України. Він подякував землякам за їх патріотизм, адже багато з них захищають суверенітет України в неоголошеній війні та підтримують армію гуманітарною допомогою.

21105432_1776111509130626_547671034468061553_n

 

«Де б я не був, мене завжди тягне повернутися сюди хоч на мить, бо я провів тут щасливі роки дитинства, часи мрійливої юності, досяг своєї першої перемоги та здійснив свою першу заповітну мрію, – сказав Василь Петрович. – Отчий край – це батьки, друзі, вчителі. У свій час ми як діти, брали сили від рідної землі, вбирали у себе любов батьків, мудрість багатьох поколінь земляків. Виросли, змужніли, чогось досягли в житті. І настав час віддавати борги рідній землі. З допомогою свого благодійного фонду «Наш край» уже багато років втілюю на малій батьківщині багато гуманітарних проектів по підтримці обдарованих дітей, освіти, культури, спорту. Отримавши від вас повноваження народного депутата України, отримав не лише депутатський мандат, а й надзвичайну відповідальність. Тому поставив за мету виправдати вашу довіру. Сьогодні я вже можу сказати, що багато із задуманого вдалося зробити, звичайно, опираючись на зарічненську громаду, владу міста та району. Але попереду ще більше завдань. Не все так просто, в державі нині не найкращі часи. Проте, нам вдалося вже реалізувати багато проектів по капітальних ремонтах, добудові, реконструкції шкіл, дитячих садочків, центральної районної лікарні, ФАПів. Будуємо стадіон в Зарічному, ремонтуємо деякі місцеві дороги».

21149938_1776112169130560_1401182236269952662_n

 

Народний депутат, під гучні оплески, вручив Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» головному лікареві КЗОЗ Зарічненської райради «Зарічненська ЦРЛ» Олегові Мітітюку.

Грамоти та премії Василя Яніцького в цей день отримали: стоматолог та краєзнавець Володимир Перунін, державний нотаріус Віра Герман, учасник АТО Олександр Фоменко. Подарунок від депутата отримали усі зарічненці – виступ популярного співака Сашка Невже та групи «ТоШоНадо».