Олександр Корнійчук нагородив рівненського публіциста літературною премією

З нагоди дня бібліотекаря у Рівному відбулися урочисті заходи, які пройшли у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Перший заступник голови Рівненської облради, депутат від партії “БПП “Солідарність” Олександр Корнійчук вручив обласну літературну премію імені Світочів рівненському письменнику, краєзнавцю та публіцисту Миколі Пшеничному.

Нагороду Микола Пшеничний отримав за плідну творчу і культурно-просвітницьку діяльність, зокрема за написання повісті-есе «Подзвін Золотої Підкови» до 90-річчя Героя України, академіка Бориса Возницького, а також книгу документалістики «Стріляли в правду, молодість, красу!», про енкаведистські розстріли 1941-го в Дубенській в’язниці.

Також Олександр Корнійчук привітав бібліотекарів з професійним святом.

“Щиро вітаю вас зі святом мудрості, розуму – Всеукраїнським днем бібліотек. Я ще був в тому поколінні, коли ходив в бібліотеки і дуже багато часу там проводив, тому для себе чітко розумію, що це саме той заклад, який зберігає для наступних поколінь дуже багато правди та історії. Ваша робота завжди буде безцінною та актуальною. Щиросердечно бажаю, щоб кожному з вас хотілося щоденно ходити на роботу, а ваші домівки завжди були наповнені сміхом, любов’ю, достатком та радістю”, – зазначив Олександр Корнійчук.

22091640731042353484_1817547345_n.jpg.pagespeed.ce.biCu1xoBga

Найкращих працівників Олександр Корнійчук відзначив почесними грамотами від Рівненської обласної ради.