У Рівному започаткували традицію молитовних сніданків

Сьогодні, 13 жовтня у Рівному відбувся Молитовний сніданок. Традицію, яка існує в парламентах понад 100 країн світу, на належному рівні вирішив започаткувати і у нашій області голова Рівненської ОДА, депутат Рівнеради від БПП Олексій Муляренко. Серед присутніх у залі були присутні координатор Українського  молитовного сніданку в США Михайло Жовнір, народні депутати від Рівненщини, ректори  провідних університетів, керівництво міста, області, силових структур,  очільників релігійних громад, військові та учасники АТО.

«Сьогоднішній Молитовний сніданок, в першу чергу, це можливість зібрати дійсно добірне товариство людей, які представляють Україну на різних рівнях управління і у різних сферах діяльності, сісти разом та поспілкуватись. Але в основу цього покладено молитву за Рівненщину, за нашу країну, життя людей, які проживають тут і вирішення всіх проблемних питань та викликів, які перед нами стоять. Щасливий, бо бачу, що мета досягнута, а всі запрошені відгукнулись з задоволенням», – зазначив Олексій Муляренко.

1 2

Важливо, що Молитовний сніданок об’єднав представників усіх релігійних конфесій: православні, греко-католики, римо-католики і протестанти.

Відкрив цей духовний захід Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон, який проголосив молитву: «Благослови своєю мудрістю і дай успіх нашій країні, щоб ми, як християни, вивчали Боже слово і по ньому поступали. Почуй нашу молитву, бо ми молимося!».

4 5

Присутні обговорювали важливі та болючі для нашого суспільства теми підтримки воїнів і ветеранів АТО, виховання молоді та участі Церкви у цьому процесі, ролі загальнолюдських цінностей у сучасному суспільстві. А ще Молитовний сніданок гармонійно доповнили музичними творами у виконанні Анастасії Янцур, гурту «Авен Єзер» та хору  УПЦ КП «Знамення». Вони завершили захід духовним гімном України «Боже Великий Єдиний».

Ініціатор Молитовного сніданку Олексій Муляренко переконаний, що це гарний початок нової традиції на Рівненщині і наступній зустрічі бути.