Віталій Бойко висловив підтримку медичній реформі в Україні

Депутат Рівненської обласної ради від БПП, головний лікар обласної дитячої лікарні Віталій Бойко висловився на підтримку медичної реформи в Україні. Про це він повідомив у себе на сторінці в Фейсбуці.

“Я хочу, щоб лікарі мали гідні умови і достойну оплату своєї праці. Щоб були стимули для розвитку і здорова конкуренція між лікувальними закладами. Щоб можна було запрошувати на роботу найкращих і відсіювати тих, хто не справляється з нею на відмінно. Щоб в лікарню прийшли інвестиції і сучасне обладнання було в достатній кількості.

Я хочу бачити пацієнтів, які перебувають в лікарні в умовах, що хоча б наближено нагадують нормальний готель. Пацієнтів, що отримують повноцінну діагностику та лікування в одному місці і не змушені їздити по різних закладах. Що мають повну свободу вибору, де і у кого лікуватися.

І саме тому я хочу, щоб медична реформа відбулася. Варто дискутувати про деталі, але не можна далі обманювати себе та інших. Так, як є, бути не може. А щоб було, як може, потрібен наш спільний голос і воля. Я – за!”, – зазначив Віталій Бойко.