У Рівному відбувся передпрем’єрний показ фільму «Легенда про госпітальєрів»

Над виготовленням культурно-патріотичного кінопроекту працював Союз молодих кінематографістів України. 

«Рік тому команда Союзу молодих кінематографістів звернула увагу на те, що у нас немає патріотичних фільмів на українських телеекранах. Мова йде не лише про історії бійців, а й про тих цивільних людей, які живуть серед нас, які вони роблять вчинки аби допомогти завершити війну. Тоді наші сценаристи поїхали в міста України і почали пропонувати цю ідею місцевій владі. Деякі міста відгукнулись і погодились надати фінансування, адже якби ми все робили самотужки нам би не вистачило навіть на елементарні речі», – кажуть в організації.

aw1sp6gcuydzmp8k3jpz94tam feykolw2k0uyrtgq1bzvg0cic

Одним із тих, хто відгукнувся на заклик про допомогу у зйомці фільму був і голова Рівненської облдержадміністрації, депутат Рівнеради від БПП Олексій Муляренко.

«Знаючи про цю затію, обласна влада не могла не підтримати без сумніву чудову ініціативу Союзу Молодих Кінематографістів Україн». Тож ми внесли свою посильну лепту і виділили 50 тисяч гривень з бюджету на виробництво короткометражного фільму про «госпітальєрів», який до речі знімався у нас на Рівненщині», – прокоментував Олексій Муляренко.

Зйомки і справді відбувались на рівненському військовому полігоні, а акторами епізоду стали актори нашого драмтеатру. «Легенда про госпітальєрів» – це частина стрічки. Так, у Тернополі знімали про героїзм людини з інвалідністю, у Львові про героїзм священика, у Вінниці про героїзм дітей, а у Рівному нам розповіли про Яну Зінкевич.

Сьогодні цю картину вперше побачили рівняни.

Зала лялькового театру була заповнена глядачами – переважно військові та учні. Під час перегляду багато хто не стримав сліз. Увесь фільм повинен вийти на великі екрани в середині грудня, прем’єра відбудеться в Києві.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*