Руслан Потапчук з робочим візитом відвідав Звіздівську сільську раду

Депутат Рівненської обласної ради від партії “БПП “Солідарність” Руслан Потапчук та голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа з робочим візитом відвідали Звіздівську сільську раду, що знаходиться на виборчому окрузі народного обранця.

У ході спілкування з місцевими мешканцями було обговорено різні питання, що стосуються життєдіяльності сіл. Основне питанням, яке турбує представників громади – отримання компенсації за придбання твердого побутового палива. Представники влади надали селянам роз’яснення щодо термінів та порядку отримання компенсації. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль відповідними службами району.

IMG_2794 IMG_2797-1024x614

Не менш актуальним для жителів Звіздівської сільської ради є і питання про об’єднання територіальної громади. Відповідно до затвердженого плану Звіздівська сільська рада має стати частиною Деражненської об’єднаної територіальної громади, проте мешканці висловили побажання у приєднанні до Злазненської сільської ради із центром у селі Злазне.

IMG_2791 IMG_2796

Завершився візит представників влади оглядом проведення ремонтних робіт з утеплення фасаду школи, які проводяться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, виділених на опорні школи.