В Острозі молодь вчилася дебатувати

Днями, в Національному університеті «Острозька академія» відбулася осіння «Школа дебатів 2017», яка зібрала амбіційну та прогресивну молодь. Захід відбувався за сприяння першого заступника голови Рівненської обласної ради, депутата від БПП Олександра Корнійчука.

Самі ж дебати проходили за британським форматом, а учасники мали змогу навчитися переконувати будь-кого у будь-чому та ознайомитися зі структурою якісного спічу.

Окрім того, протягом двох днів у програмі заходу відбувалися тренінги від тренерів із різних регіонів України на тему «Як аргументувати і структурувати власні думки» та з технології аналізу ідей співрозмовника, практичні вправи з розвитку ораторського мистецтва. Цікавим для молоді став і турнір по роботі з помилками, рекомендації від тренерів.

23622014 23559744

«Чудовий проект, який вчить правильно аргументувати, позиціонувати та переконувати. Надзвичайно радий, що долучився до організації даного заходу, адже впевнений, що саме під час такого спілкування формується молодь, яка має власну думку та буде потужно розвивати свою країну», – розповів Олександр Корнійчук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*