В Рівному підвели підсумки спідвейного сезону 2017 року

Сьогодні, в рівненському краєзнавчому музеї підбили підсумки цьогорічного спідвейного сезону. Водночас там почала діяти тематична виставка, яка розповідає про здобутки рівненських спортсменів.

Під час заходу було вручено гранти найкращим гонщикам у дорослих та юніорських категоріях, гонщикам, які показали найкращий час заїзду та найкращому юному спортсмену з дитячої — юнацької секції, а також передано кубок, який «Рівненський спортивно — технічний клуб завоював у рамках Міжнародної Ліги Спідвею «SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP».

24740617 24775189

Нагороди спідвеїстам вручали голова Рівненської ОДА, депутат Рівнеради від партії «БПП «Солідарність»  Олексій Муляренко та міський голова Рівного Володимир Хомко.

«Якщо на відкритті цьогорічного спідвейного сезону я говорив, що у нас поступово триває відродження спідвею на Рівненщині, то вже зараз я впевнено стверджую: слава рівненського спідвею відновилася і Рівне знову – спідвейна столиця України», – розповів під час урочистостей Олексій Муляренко.

До речі, очільник Рівненщини був одним із тих ініціативних людей, хто стояв у витоків створення комунального закладу «Рівненський міський спортивно-технічний клуб». Перші наради щодо його створення проходили в кабінеті Олексія Муляренка, тоді ще Секретаря Рівнеради.

«Обласна влада й надалі підтримуватиме розвиток рівненського спідвею, зокрема, й дитячих секцій, що наразі функціонують при «Рівненському міському спортивно-технічному клубі». Я впевнений, що і в наступних сезонах у Рівному та області буде чимало успішних стартів та яскравих перемог», – наголосив керівник Рівненщини.

24294357 IMG_20171204_120303[1]

Варто зазначити, що у 2017 році з обласного бюджету виділено 600 тисяч гривень громадській організації «Клуб вболівальників Рівненського спідвею». Це дало можливість придбати нові спортивні мотоцикли, провести декілька навчально-тренувальних зборів, а також відкритий чемпіонат та Кубок Рівненської області зі спідвею. Проведено 6 міжнародних турнірів. Рівненські гонщики брали участь в змаганнях в новоствореній Міжнародній Лізі Спідвею (Speedway Friendship Cup), а також юних спортсменів в Чемпіонаті світу зі спідвею у класі 250 см3.

24301361