Олексій Муляренко: Волонтерство – це в першу чергу служіння, яке на сьогодні переважно забарвлене в кольори мілітарі

Враховуючи те, що на Сході України наразі йдуть військові дії, то і волонтерство набуло переважно забарвлення колору мілітарі. Про це в ефірі телеканалу РТБ розповів голова Рівненської облдержадміністрації, депутат Рівнеради від партії “БПП “Солідарність” Олексій Муляренко.

За його словами активна фаза волонтерства розпочалася на Майдані під час Революції Гідності та продовжилася вже під час війни у зоні АТО.

Очільник Рівненщини розповів, що протягом останнього року обласній владі спільно з волонтерами вдалося зробити чимало корисних справ. Перш за все, на Схід України було відправлено сотні тонн продуктів та теплих речей, понад 35 кубів лісу для відновлення будинків і будівництва храмів.

Окрім того, на Рівненщині оздоровлено майже 700 дітей зі Сходу.

«Дякую усім жителям Рівненщини, які долучилися до акції «Не будь байдужим!». Це сотні, тисячі людей. Можна сказати, що Рівненщина – область-волонтер. Висловлюю вдячність усім без винятку головам РДА, які організували цю роботу та передати допомогу для наших земляків у «прифронтовій» зоні. Впевнений, що такими діями ми вкотре продемонструємо усім, що ми – єдиний народ, єдина країна, одна сім’я», – наголосив Олексій Муляренко.