У Рівному до Дня святого Миколая партійці здали кров

Сьогодні, 19 грудня до Дня святого Миколая у Рівному з ініціативи голови Рівненської ОДА, депутата Рівнеради від партії “БПП “Солідарність” Олексія Муляренка відбулася акція “Щоб врятувати життя, не потрібно бути героєм! Стань донором”. Під час якої депутати Рівнеради, представники облдержадміністрації, активісти партії “БПП “Солідарність” та мешканці Рівного здавали кров для потреб тих, кому вона дуже необхідна. Її однаково потребують як хворі діти, так і дорослі в лікарняних закладах міста.

“Приємно, що на мій заклик доєднатися до акції зі здачі крові відгукнулися чимало небайдужих мешканців Рівного та області. Щире Вам дякую! Особлива подяка Благодійному фонду “Скарбниця Надії” за допомогу в організації акції”, – розповів керівник області.

25498115 25498195

До слова, Олексій Муляренко вже не вперше виступає у ролі донора. Подібні акції він ініціює регулярно.

“Повірте, хороші справи робити приємно. А тому закликаю усіх хто має можливість ставати донорами і здавати кров. Це може врятувати чиєсь життя. Вас чекають на обласній станції переливання крові, що у Рівному по вулиці Степана Бандери, 31”, – зазначив Олексій Муляренко.