Перспективи розвитку рівненського аеропорту обговорили в Рівному

26 грудня у Рівному пройшла зустріч керівництва області з потенційними інвесторами рівненського аеропорту — ТОВ «Ріксон Груп» та фінансової компанії «Фінінтеграл». Участь в заході взяли перший заступник голови Рівненської облради, депутат від партії «БПП «Солідарність» Олександр Корнійчук і заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Інвестори розповіли, що готові вкладати гроші у розвиток Рівненського аеропорту на умовах передачі у концесійне управління об’єкта. Зокрема, компанія хоче розширити мережу летовища регіональних та міжнародних авіаперевезень, як пасажирських, так і вантажних.

8nfvi1b7w1pw3e8h2gi26zioi

Керівництво Рівненщини зацікавилося пропозицією, проте приймати рішення про те, щоб віддати компанії аеропорт на умовах концесії на 25 років, не поспішає.

«Ми повинні дивитися на питання ефективності Рівненського аеропорту не лише з позиції одноразової вигоди для громади, бюджету області, а як можливість сталого і стабільного розвитку економіки краю, — Тому ми зобов’язані знайти «якірного інвестора», який потягне за собою увесь комплекс торгівлі, послуг і виробництва», – розповів Олександр Корнійчук.

У результаті зустрічі сторони домовилися вивчити бізнес-план, в якому буде деталізовано прописана стратегія розвитку на декілька років. У разі визначення вигідних перспектив – продовжити співпрацю.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*