Богдан Гапяк: Прожитий рік збагатив нас досвідом і мудрістю

Керівник фракції партії «БПП «Солідарність» у Рівнераді, заступник генерального директора ТОВ-компанії «Пульсар і Ко» Богдан Гапяк у коментарі виданню «7 днів» розповів про підсумки 2017 року.

«У цьому році було по-всякому, але я вдячний йому за мудрість, яка прийшла з новим досвідом, і хороші події, які затьмарили тимчасові прикрощі та негаразди. Радію з того, що подорослішала моя внучка, а моя родина переселилася в нову оселю, що стабілізувалася ситуація на нашому підприємстві – фабриці нетканих матеріалів. Задоволений роботою міської ради. Її діяльність оцінюю на чотири бали за п’ятибальною системою. Сподіваюся, що в наступному році буде чотири з плюсом.

Наступного року очікую миру в Україні, а ще хорошого наповнення міського бюджету, зростання економіки, розвитку інфраструктури – будівництва і ремонту доріг, реконструкції житлового фонду, благоустрою майданів, вулиць і дворів. Та головне – щоб усі ми були здорові, самодостатні та не втрачали віри у себе і в завтрашній день»,  – зазначив Богдан Гапяк.