Олександр Дехтярчук продовжує активно працювати на окрузі

Народний депутат України фракції “Блок Петра Порошенка” Олександр Дехтярчук вчора з робочим візитом відвідав Млинівський район. 

Спочатку народний обранець побував на об’єктах колишньої Пітушківської сільської ради, що нині входить до складу Млинівської об’єднаної територіальної громади.

“Ця територія наразі потребує чи не найбільшої підтримки, адже проблеми тут накопичувались роками. Проблемне приміщення Будинку культури, сумнівний «євроремонт» дитсадка з ламінатом на стару підлогу й сучасну стелю без заміни даху. Натомість можливість додати ще одну групу дошкільнят. Буду готувати пропозиції до програми соціально – економічного розвитку”, – зазначив Олександр Дехтярчук.

27459594 27336261

Цікавою та приємною виявилася зустріч нардепа із педагогічними колективами в селах Довгошиї та Пісників на Млинівщині. Було обговорено стан справ в освітянській галузі, стратегію розвитку ОТГ, можливість підтримки місцевих ініціатив з боку Олександра Дехтярчука.

27073271 27336562

В селі Привітному Олександра Дехтярчука приємно вразила атмосфера зустрічі із місцевими мешканцями.

“В Привітному відчутна робота в.о старости – прибраний парк з сучасними лавами, позитивні відгуки селян. Колектив школи зумів згуртувати батьків та підтримує позитивні зміни в громаді. І я, як Ваш депутат буду вам допомогати”, – каже народний обранець.

27332089 27459172