Представники «Солідарна молодь Рівненщини» взяли участь в обговоренні проблем переселенців

Про проблеми та права вибору переселенців вчора, 31 січня говорили на форумі-театрі «Право вибору переселенців» в Рівному. Активну участь в заході взяли і представники ГО «Солідарна молодь Рівненщини».

Форум-театр – це метод інтерактивної роботи з різними прошарками суспільства, спрямований на вирішення соціальних проблем. Сутність форум-театру полягає у пошуку  шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації в межах запропонованої теми вистави спільно з глядачами.

Під час тренінгу учасники обговороли існуючі виклики та проблеми у сфері виборчого права внутрішньо переміщених осіб, грали в театральні ігри та ділилися емоціями і думками, а також створили виставу форум-театру, яку продемонстрували глядачам.

27583585 27583724

«Захід був справді цікавим та корисним, і саме тому представники нашої організації брали активну участь в кожній вправі та з ентузіазмом виконували усі завдання. Дякуємо організаторам за приємно, а головне, корисно проведений час», – розповів голова ГО «Солідарна молодь Рівненщини» Максим Волович.