Віталій Ундір відвідав відремонтований Тучинський пансіонат

Заступник голови Рівненської ОДА, депутат облради від БПП Віталій Ундір відвідав Тучинський геріатричний пансіонат що в селі Тучин Гощанського району, який нещодавно розширили та відремонтували. 

«Це приміщення довгий час пустувало. Тут були розбиті вікна, вирвана проводка. Два роки тому виникла ідея передати незадіяні площі амбулаторії для потреб людей похилого віку. Нас підтримала Гощанська районна рада, яка передала другий поверх амбулаторії в оренду на 25 років. Приміщення площею півтисячі квадратів повністю адаптували для потреб людей похилого віку», – розповів Віталій Ундір, який поспілкувався із підопічними пансіонату.

13lx7er583xiwnd6i2g5kyx7l 303ctbt5c7vpqtei0r9uiwlwh

Тож нині старенькі проживають у трьох корпусах, у середньому по 30 чоловік у кожному.

Умовами проживання задоволені, адже в кімнатах тепло й затишно. Раніше тулилися по 4-5 чоловік, а після розселення живуть по двох. У людей тепер великі гарні кімнати – близько 20 квадратів. Подобається і харчування, і медобслуговування. А ще тут є своя перукарня, у холі – телевізор.

vb3y09i8en5fv1gh39qh216pn

Після огляду приміщення Віталій Ундір запропонував керівнику закладу готувати проект на утеплення фасаду корпусу. Це можливо в рамках обласної Програми енергоефективності, на яку цьогоріч передбачено 15 мільйонів гривень.