Звіт депутата Рівненської міської ради від БПП Сергія Васильчука перед громадою міста і виборчого округу № 4 за 2017 рік

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» звітую про свою роботу за 2017 рік.

Про діяльність у раді та її органах

Діяльність у Рівненській міській раді та її виконавчих органах реалізовував шляхом участі в роботі фракції партії “БПП “Солідарність”, сесіях Рівненської міської ради, постійних та тимчасових контрольних комісій. Як член постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю опрацьовував проекти рішень ради. Постійно брав участь у вирішенні питань порядків денних пленарних засідань сесій Рівненської міської ради (16 пленарних засідань) та бюджетної комісії (51 засідання), за результатами яких прийнято понад 1000 рішень.

Про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів

Особисто взяв участь в обговоренні та прийнятті ряду рішень Рівненської міської ради та її виконавчого комітету, спрямованих на розвиток міста і задоволення потреб громади. Зокрема: «Про затвердження Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2018–2022 роки»; «Про затвердження Програми термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного на 2017–2020 роки»; «Про затвердження Програми підвищення рівня сервісних послуг з обслуговування платників податків, розпорядників та одержувачів коштів бюджету міста Рівного та збільшення надходжень до бюджету міста Рівного на 2017 рік»; про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Рівного; про зміни до бюджету міста Рівного на 2017 рік, видатки бюджету розвитку; про встановлення режимів роботи закладів суб’єктів підприємницької діяльності; про надання матеріальних допомог на лікування.

У звітному періоді продовжував виконання Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2013–2017 роки». Всього в рамках програм (муніципальної і термомодернізації) у 2017 році реалізовано 160 проектів громад.

Про роботу у виборчому окрузі, виконання доручень виборців

Щосереди в порядку черговості проводилися прийоми виборців за адресами: вул. Корольова, 4 (Рівненська міська бібліотека мікрорайону Ювілейний); вул. Вербова, 42 (ЗОШ № 23). Також проводив виїзні прийоми громадян у дворах будинків виборчого округу.

Роботу у виборчому окрузі спрямовував на представлення інтересів територіальної громади, виборців виборчого округу, захист їхніх інтересів. Особливу увагу приділяв інформуванню громадян, зокрема в галузях соціального захисту та житлово-комунального господарства.

У рамках Муніципальної програми сталого розвитку виконувалися капітальні ремонти багатоквартирних житлових будинків, які розташовані на виборчому окрузі: в ОСББ «Ювілейна, 3» замінено внутрішню систему опалення, водопостачання та каналізації; в ОСББ «Ювілейна, 13» провели заміну вікон і дверей на лоджіях загального користування, заміну вікон та утеплення мережі теплопостачання на технічному поверсі, ремонт покрівлі.

Перенесено на 2018 рік реалізацію проектів: в ОСББ «Ювілейна, 9» – ремонт внутрішніх систем опалення, водопостачання, каналізації і встановлення автоматичного вузла регулювання теплової енергії в технічному поверсі та техпідпіллі); в ОСББ «Пролісок-Рівне» (вул. Ювілейна, 11) – капітальний ремонт покрівлі; в ОСББ «Довіра-Макарова 36» – термомодернізацію внутрішньобудинкової системи опалення, систем гарячого і холодного водопостачання)»; в ОСББ «Надія-Макарова 38» – капремонт ліфтів у 2 і 3-му під’їздах.

На виконання доручень мешканців багатоквартирних житлових будинків №№ 11, 13, 15, що на вул. Ювілейній, та № 36, що на вул. Макарова, у 2017 році вдалося капітально відремонтувати прибудинкові території цих будинків: завезти землю, облаштувати бордюри, укласти тротуарною плиткою пішохідні доріжки, встановити столики, лавки. Також облаштовано два дитячі та спортивний майданчики.

З урахуванням звернень мешканців облаштовано кришками каналізаційні люки навпроти КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги “Ювілейний”» (вул. Макарова, 3). Зрізано дерева на прибудинкових територіях житлових будинків № 277 і № 279 на вул. Соборній; № 5 на вул. Ювілейній та навпроти будинку № 3 на вул. Ювілейній уздовж дороги до ринку «Ювілейний». Частково озеленено прибудинкову територію житлового будинку № 5 на вул. Ювілейній.

Спільно з депутатами фракції придбав саджанці сакур, які ми висадили навпроти кінопалацу «Україна» на майдані Незалежності.

Виконаний ремонт сходів та облаштовані поручні на сходах біля будинку № 28, що на вул. Макарова з боку ЗОШ № 23. Розпочато капремонт спортивного майданчика у дворах багатоквартирних житлових будинків №№ 26 і 28 на вул. Макарова і № 46 на вул. Вербовій.

Здійснював контроль роботи авто- та електротранспорту за графіками руху і маршрутами. Виготовлена проектно-кошторисна документація для облаштування зупинки громадського транспорту на вул. Макарова поруч із житловими будинками №№ 30 і 36. На жаль, не вдалося розпочати роботи у 2017 році.

Впроваджені енергоефективні заходи: у ДЮСШ № 3 (вул. Макарова, 28а) замінено віконні вітражі вестибюлю та утеплено фасад із північного боку; на стадії завершення перебувають роботи з утеплення фасаду житлового будинку № 23 на вул. Корольова.

Виділено кошти для виконання в освітніх закладах міста таких робіт:

ЗОШ № 8 – капітальний ремонт приміщень школи;

НВК № 19 – виготовлена проектно-кошторисна документація для заміни інженерних мереж;

ДНЗ № 33 – капітальний ремонт покрівлі, облаштування харчоблоку;

ДНЗ № 39 – заміна вікон на металопластикові.

Протягом року постійно надавалася допомога та придбано обладнання Рівненському міському центру реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату «Крок».

Надав допомогу з працевлаштування для 18 осіб.