Звіт депутата Острозької міської ради від БПП Тараса Хмарука за 2017 рік

Звіт депутата Острозької міської ради сьомого скликання від партії “БПП “Солідарність” Хмарука Тараса Віталійовича по виборчому округу № 14 (вул. Шевченка, Огієнка, Андрухова, Куліша, Весняна, Вереснева, Полярна, Драгоманова) за 2017 рік.

В результаті депутатських звернень провели поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Драгоманова, Вересневій, Куліша.

Депутат сприяв у оформленні субсидій для громадян. Зокрема, надав юридичну допомогу 4-м сім’ям, які проживають на окрузі, складав акти обстежень житлово-побутових умов громадян. Провів 6 прийомів громадян, в ході яких розглянуто 12 звернень громадян.

Тарас Віталійович допомагав у оформленні права власності на земельні ділянки 2-м учасникам АТО.

В результаті депутатського звернення проведений поточний (ямковий) ремонт дороги по вулицях Шевченка та Полярній.

За власний кошт проведена заміна лампочок по вулицях Полярна, Драгоманова, Вереснева, Шевченка та замовив ігрові комплекси, які будуть встановлені на дитячому майданчику по вул. Полярній навесні.

В результаті депутатського запиту по заміні деревʼяних опор по вул. Драгоманова вказані обʼєкти включені Рівненським РЕМ у графік реконструкції опор на 2018-2019 роки.

Депутат надавав юридичну допомогу для 14-и жителів округу. Окрім цього, надавав благодійну допомогу малозахищеним верствам населення міста Острога та особам, які потрапили в складні життєві обставини.

До Дня Незалежності організовано прибирання вулиць Полярна та Вереснева.

Окрім цього пан Тарас Взяв участь у 15-и чергових та позачергових пленарних засіданнях сесії Острозької міської ради. Брав участь у роботі постійної комісії з питань будівництва, архітектури та земельних відносин у статусі секретаря комісії.

Сприяв у виділенні твердого палива (дров) для членів сімʼї особи з інвалідністю.

Подав 5 депутатських звернень щодо соціально-побутових проблем жителів міста, а також із питань житлово-комунальної сфери.

Разом з жителями вул. Драгоманова організував подачу колективного звернення до Острозької міської ради з метою проведення капітального ремонту дороги по вул. Драгоманова. В результаті цього на 2018 рік Острозькою міською радою заплановано розробка проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту дороги по вул. Драгоманова.

Пріоритетні завдання на 2018 рік: заміна вуличного освітлення на вул. Огієнка, Куліша, Андрухова; розробка проектно-кошторисної документації на капремонт дороги по вул. Драгоманова; встановлення ігрових комплексів на дитячому майданчику по вул. Полярній.

Прийом громадян проводиться за адресою: вул. Вереснева, 7, кв. 2 / вул. Яворницького, 8 (торгово-офісний центр «Норма») у м. Острог. Зі зверненнями жителі округу також можуть звертатися за тел.: (096) 622-27-84.