На Дубенщині відбулося масштабне свято проводів зими

18 лютого на території Мирогощанського аграрного коледжу в Дубенському районі за сприяння народного депутата України фракції «Блок Петра Порошенка» Олександра Дехтярчука  відбулося масштабне свято – етнофест «Прийди, прийди, весно-красна!».

Усі, хто не злякався снігу і морозу, не полінувався приїхати в Мирогощу цього дня, потрапили у казковий світ снігових фігур майстерно створених студентами навчального закладу. Розваги тут були і для дорослих, і для дітей: цікава концертна програма, кінний парад, дитячі атракціони, спортивні змагання, карооке. Участь в святі взяв також представник Кабміну у Верховній раді, народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Вадим Денисенко.

2797174 2827673

Під час святкових урочистостей «Зустрічі весни» Олександр Дехтярчук повідомив громадам семи сіл Мирогощанської сільської ради приємну новину про зняття усіх юридичних перепон з завершення роздержавлення підприємства Мирогощанський державний іподром. Як наслідок, 1050 селян оримають земельні частки – паї до травня 2018-го. Перші десять отримали відповідні Витяги вже на вчорашньому святі.

27972431 28190952

«Дякую колезі, Постійному представнику уряду в Верховній раді Вадиму Денисенку за участь у сьогоднішньому приємному заході. Дякую усім хто вірив нам, усім хто не заважав, а допомагав. Разом ми реалізували право людей отримати землю!», – прокоментував подію у Мирогощі Олександр Дехтярчук.

27868008 28175744

Під час свята партійці «БПП «Солідарність» пригощали усіх присутніх смачним гарячим чаєм, канапками з медом, а також дарували календарярі та кишенькові календарики.

28276659