На Рокитнівщині встановили чотирьохметровий Тризуб

На перетині міжнародної траси Київ – Ковель, при в’їзді до Рокитнівського району звели чотирьохметровий металевий Державний Герб. Участь у заході взяли народний депутат України фракції «Блок Петра Порошенка» Василь Яніцький та заступник голови Рівненської ОДА, депутат облради від партії «БПП «Солідарність» Віталій Ундір.

Як розповів голова Рокитнівської РДА, депутат районної ради від партії «БПП «Солідарність»  Микола Кушнір, місце біля каплички обрано не випадково.

«Якщо ми будемо єдині у вірі, ми будемо непоборні. І цей символ має бути закликом для всіх, що нас роз’єднати не можливо», – звернувся до присутніх Микола Кушнір.

1bw 31t

Заступник голови Рівненської ОДА, депутат облради від партії «БПП «Солідарність» Віталій Ундір привітав мешканців району з новою окрасою.

«Особливо приємно, що у цей нелегкий для України час ми відкриваємо і школи, і дитсадки, і лікарні, і пам’ятні знаки. Встановленням цього знаку ми демонструємо свою громадянську позицію. Адже для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. З найдавніших часів Тризуб був своєрідним оберегом. Тому бажаю, щоб він став не лише окрасою, а й оберегом вашого району і області в цілому», – зазначив Віталій Ундір.

За словами заступника голови ОДА, такий Тризуб приваблюватиме й туристів, адже подібних пам’ятників в Україні одиниці.