«Школу у Кисоричах на Рокитнівщині будемо добудовувати» – Віталій Ундір

Днями, народний депутат України фракції «Блок Петра Порошенка» Василь Яніцький та заступник голови Рівненської ОДА, депутат облради від БПП Віталій Ундір відвідали з робочим візитом Рокитнівський район. Посадовці оглянули недобуване приміщення школи в селі Кисоричі, в якому частково зведені шість класних кімнат та величезний спортзал.

У 2009 році з’явився двоповерховий фасад, провели комунікації, поштукатурили стіни. За браком коштів будівництво декілька разів призупиняли і знову розпочинали.

Наразі, для завершення будівництва необхідно ще постелити підлогу, викласти плитку та облаштувати сходи. Найбільше робіт потребує спортзал – підлога була покладена із порушенням технології, тому її демонтували. Загалом усе приміщення потребує часткового ремонту, адже пройшло багато часу.

6g615 ckg40

Втім, першочергово треба відкоригувати проект та провести повторну експертизу проекту. Відповідне доручення вже отримало районне управління освіти.

«Прикро, що є таке приміщення, але не використовується. Звичайно ми будемо добудовувати, бо це наше завдання. Після коригування проекту і усунення допущених недоліків, будемо шукати кошти для фінансування. Скоріше за все, це буде декілька джерел: районний, обласний бюджет і гроші соцекономрозвитку», – розповів Віталій Ундір.

За приблизними підрахунками, на добудову Кисорицької школи потрібно близько 8 мільйонів гривень.