«Солідарна молодь Рівненщини» взяла участь в Західноукраїнській дебатній лізі

24 лютого, у Львові відбулися змагання з дебатів в рамках Західноукраїнської дебатної ліги. Рівненський обласний відокремлений підрозділ ВГО «Солідарна молодь» делегував на захід дві команди учасників.

«Давно не отримували стільки задоволення від однієї події! Ми щасливі, що спробували себе в дебатахних змаганнях», – прокоментували захід учасники з Рівного.

За словами керівника «Солідарна молодь Рівненщини» Максима Воловича зі Львова всі учасники приїхали життєрадісними та мотивованими на успіх.

28472131

«Круто, що в нашій державі так багато простору для розвитку молодим людям! Ми неодмінно, будемо всюди! І окремо варто відзначити професійну команду Федерації дебатів України. Саме завдяки їхній титанічній праці, наша молодь вчиться відстоювати свою думку. Дякуємо, і бажаємо вам нових звершень!», – зазначив Максим Волович.

28167907 28168107

Західноукраїнська дебатна ліга  — це перша в Україні дебатна ліга котра покликана об’єднати учасників із західного регіону України. У ній бере участь понад 100 команд. Кожен учасник має змогу отримати знання та розвиток, відчути адреналін та азарт, долучитися до дебатної спільноти та знайти багато нових друзів, а також активно, корисно та пізнавально подорожувати Західною Україною.