В конкурсі «Учитель року – 2018» на Рівненщині переможцем стала представниця БПП

23 лютого, в селищі Зоря Рівненського району відбувся заключний етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Шістнадцять педагогів області виборювали звання переможців та лауреатів у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова» та «Фізична культура».

Кожен етап конкурсу був по-своєму цікавим, творчим, креативним. У ході змагань конкурсанти продемонстрували вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання.

Приємно, що в когорті найсильніших презентувала свою майстерність вчитель Суховільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецького району, член партії «БПП «Солідарність» Марія Марковець. Вона і стала абсолютним переможцем у номінації «Фізична культура».

IMG-ae72b2b0017bf8587d4134f13179245c-V IMG-fc96d10413621cdafe1a362444bc49b9-V

Вже в кінці квітня цього року Марія Марковець візьме участь у Всеукраїнському етапі конкурсу, який відбудеться в місті Запоріжжя.

Рівненська територіальна організація партії «БПП «Солідарність» щиро бажає Марії Марковець успіхів на шляху до перемоги, благополуччя, міцного здоров’я, миру та злагоди, душевних сил і терпіння, невичерпної енергії та творчої наснаги у здійсненні творчих намірів! Хай упродовж заключного етапу Конкурсу Вас супроводжує її Величність Удача!