За сприяння Василя Яніцького вихідними на Поліссі відбулися ряд спортивних заходів

Минулими вихідними, за сприяння народного депутата фракції “Блок Петра Порошенка” Василя Яніцького на рівненському Поліссі пройшли ряд спортивних заходів. 

Зокрема, 23 лютого в Орв’яницькій школі Дубровицького району пройшов турнір з футзалу пам’яті Небесної сотні.

У змаганні взяли участь 6 команд серед дітей 2005 року народження. У цікавій і напруженій грі, першість виборола команда господарів. Друге місце посіли вихованці Берестівського НВК, третє – команда Дубровицької ЗОШ № 2.

28276998

24 лютого, у Селецькій школі Дубровицького району пройшов баскетбольний турнір пам’яті Олега Ващишина.

Школа нині носить ім’я Олега Ващишина, – Героя, що віддав своє молоде життя за Україну. Він загинув під час виходу з Іловайського котла. На турнірі був присутній батько Олега – Анатолій Сергійович, його друзі й однокласники.

Призові місця в турнірі визначилися таким чином: І місце – команда Селецького НВК, ІІ – вихованці Дубровицької ЗОШ №2, ІІІ – баскетболісти Дубровицького ліцею.

28279460 28279875

25 лютого, вже традиційно в Зарічному пройшов турнір з волейболу пам’яті Євгена Петровця. В змаганнях взяли участь представники Зарічного, Локницької ОТГ,  Дібрівська, Бродниці, Борової, Млинка та Серники.

В запеклих двобоях команди показали гарну, змістовну гру. Перемогу в нелегкій боротьбі виборола команда з Зарічного- “Наш край”, друге місце – потужна команда з села Бродниці, третє місце – Серники.

28276344 28377982