На Рівненщині створили «Агенцію регіонального розвитку»

Сьогодні, 20 березня відбулися установчі збори засновників Агенції регіонального розвитку Рівненської області. Основною метою якої буде забезпечення ефективної реалізації  державної регіональної політики, пошук інвесторів, залучення кредитних та  ґрантових ресурсів і міжнародну  технічну підтримку, що в комплексі має сприяти розвитку Рівненщини в контексті Стратегії розвитку області на період до 2020 року. 

Її співзасновниками стали Рівненська обласна державна адміністрація та Рівненська обласна рада.

Під час першого засідання було сформовано Наглядову раду Агенції, а також обрано її керівника. Більшість присутніх членів Наглядової ради на цю посаду підтримали кандидатуру Президента Рівненської обласної федерації баскетболу, приватного підприємця Олександра Процюка.

ac3e320cb700e5c6f22e544f2045e7e1

Серед першочергових завдань Агенції Олександр Процюк назвав створення креативної підприємницької спільноти, яка сприятиме розвитку людського потенціалу, зокрема, в галузі місцевого виробництва, розвитку туризму, культурно-освітніх проектів, що у підсумку посилить інвестиційну привабливість Рівненщини.

«Основними завданнями Агенції є створення проектів розвитку інфраструктур та територій, організація заходів регіонального розвитку, залучення інвестиційних та кредитних ресурсів, міжнародної технічної допомоги. Також Агенція реалізовуватиме Стратегію розвитку області, впливатиме на її написання тощо. Ми покладаємо надії, очікуємо креативних та свіжих ідей і рішень, які принесе команда АРР», – розповів голова ОДА, депутат Рівнеради від партії “БПП “Солідарність” Олексій Муляренко.

57t7uwgx7izrig4i6wuxrumxs