Верховна Рада дала стартовий свисток проведенню в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА

За відповідний проект Закону про внесення зміни до розділу VIII “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” у зв’язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (№7516), проголосувало 228 депутатів.

За Проект Закону про внесення змін до розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України у зв’язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (№7517), проголосували 236 депутатів.

За Проект Закону про внесення зміни до розділу XXI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України у зв’язку з організацією та проведенням фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (№7519), проголосували 229 депутатів.

Голова Комітету з питань податкової та митної політики, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ніна Южаніна, виступаючи з парламентської трибуни, розповіла, що прийняття проектів Закону сприятиме забезпеченню належної підготовки та проведенню в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року, що, в свою чергу, сприятиме створенню позитивного іміджу держави.

На підтримку даної законодавчої ініціативи в Парламенті виступив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Василь Яніцький.

«Вперше в історії в Україні відбудеться фінал Ліги чемпіонів УЄФА. У травні 2018 року Київ стане столицею світового спорту.  Як під час проведення молодіжного «Євро-2009», «Євро-2012», ми повинні на високому рівні прийняти в себе фінал Ліги чемпіонів.

Для цього Верховна Рада має підтримати законопроекти №7516, №7517 та №7519. Прийняття цих законопроектів сприятиме забезпеченню належної підготовки та проведенню в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року не тільки серед чоловічих команд, але і жіночих. Закликаю Парламент підтримати законопроекти, щоб дати стартовий свисток фіналу Ліги чемпіонів в Києві!», – сказав Яніцький.

Він також зауважив, що йдеться про імідж України, як надійного партнера, який вміє і може приймати і проводити заходи міжнародного класу на належному рівні.

«Це престижно. Це безпека, яку ми можемо організувати для гостей, це популяризація української столиці, як дійсно комфортного для мешканців та відвідувачів міста. Наше завдання – тримати і підвищувати цей рівень, адже туристична привабливість автоматично піднімає і привабливість інвестиційну!», – підкреслив Василь Яніцький.