Олександр Корнійчук провів черговий прийом громадян в Острозі

Депутат Рівненської обласної ради від партії “БПП “Солідарність” Олександр Корнійчук зустрівся з мешканцями міста Острог та поспілкувався про їхні потреби.

На зустріч, яка відбулася 22 березня, до депутата прийшло чимало місцевих жителів.

 

Зверталися острожани за матеріальною допомогою на лікування. Крім того, декілька острожан попрохали посприяти у вирішенню певних міських проблем, а також звернулися до депутата з проханням про матеріальну допомогу на соціально-побутові потреби, які виникли внаслідок пожежі. В свою чергу Олександр Корнійчук запевнив, що сприятиме вирішенню порушених проблем у межах компетенції та фінансових можливостей.

2_kornii2

В ході робочої поїздки Олександр Корнійчук ознайомився з роботою оновленого фізіотерапевтичного кабінету Острозького територіального центру соціального обслуговування. На придбання обладнання в минулому році з обласного бюджету було спрямовано 43 тис. грн.

1_aparat

Цього ж року на підтримку реалізації проектів розвитку територіальних громад області виділено з обласного бюджету 800 тис. грн, – ще більше можливостей для громади на реалізацію нових проектів.